O nas

Jako firma URW Kamil Kitowski oferujemy szeroki zakres usług remontowo-wykończeniowych. Podejmujemy zlecenia zarówno kompleksowych jak i drobnych remontów wnętrz mieszkań, domów i lokali użytkowych. Przyjmujemy zlecenia w Bydgoszczy i okolicach, ale jesteśmy otwarci na współpracę w innych rejonach naszego kraju.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, łącząc jakość wykonania, fachową wiedzę, unikalne rozwiązania, znajomość najnowszych technologii oraz markowy sprzęt.
Podczas prac remontowo-wykończeniowych dbamy o każdy, najmniejszy szczegół, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że drobne niedociągnięcia mogą popsuć końcowy efekt. Użycie nawet najdroższych materiałów, nie przyniesie pożądanych efektów, jeśli prace zostaną niedbale wykonane.
W naszej działalności zawsze kierujemy się zasadą: „każde zlecenie traktujemy tak, jakbyśmy wykonywali je u siebie”, wychodząc tym samym z założenia, że jedynie zadowolony Klient wróci do nas ponownie.

Dlaczego my?

To inwestorzy decydują, jak jesteśmy postrzegani. To ich zasługą jest rosnąca skala kolejnych zamówień, które pochodzą głównie z polecenia zadowolonych Klientów.